Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.

Öppettider:
Måndag - Torsdag: 08.00 - 17.00
Fredag: 08.00 - 15.00

Adress och telefonnummer

Besöks - och leveransadress
Totalreklam i Stenungsund AB
Hantverkaregatan 20
444 32 Stenungsund

Post- och faktureringsadress
Totalreklam i Stenungsund AB
Box 85
444 21 Stenungsund

Vi vill ha fakturor via mail: ekonomi@totalreklam.se

Telefon och mail
0303-729300
info@totalreklam.se
Fredrik Roos, VD/Delägare
fredrik@totalreklam.se
0703-985901
Mathias Niklasson, Ekonomi/Delägare
mathias@totalreklam.se
0708-353113
Victor Fors, Produktionsansvarig
victor@totalreklam.se
0722-218087
Elias Correia, Säljare
elias@totalreklam.se
0700-288505
Viktoriya Kulya, Original/Produktion
vicky@totalreklam.se
0303-729300
Johan Angrell, Produktion
johan@totalreklam.se
0303-729300