Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.

Öppettider Kontor:
Måndag - Torsdag: 08.00 - 17.00
Fredag: 08.00 - 15.00

Öppettider Försäljning/Showroom:
Måndag - Torsdag: 07.30 - 16.00
Fredag: 08.00 - 15.00

Adress och telefonnummer

Besöks - och leveransadress
Totalreklam i Stenungsund AB
Idrottsvägen 1
444 31 Stenungsund

Post- och faktureringsadress
Totalreklam i Stenungsund AB
Idrottsvägen 1
444 31 Stenungsund

Vi vill ha fakturor via mail: ekonomi@totalreklam.se

Telefon och mail
0303-729300
info@totalreklam.se

SÄLJ

Elias Correia Elias Correia
Säljare
elias@totalreklam.se
0700-288505
Sarah Carmichael Sarah Carmichael
Säljare
sarah@totalreklam.se
0720-705482
Linus Sjösten
Sponsorsansvarig SIF
linus@totalreklam.se
0763-371749

FÖRETAGSLEDNING

Fredrik Roos Fredrik Roos
VD/Delägare
fredrik@totalreklam.se
0703-985901
Victor Fors Victor Fors
Produktionsansvarig/Delägare
victor@totalreklam.se
0722-218087
Andreas Witedal Andreas Witedal
Marknads- och affärsutveckling
andreas@totalreklam.se
0733-965087

Produktion

Malin Örtenfelt Malin Örtenfelt (föräldraledig)
Original/Produktion
malin@totalreklam.se